Skip to main content

Dorota Dublanka

Prezes Fundacji KIR na Rzecz Rozwoju Cyfryzacji „Cyberium”, Dyrektor zarządzająca, Dyrektor Departamentu Zasobów Ludzkich i Organizacji w KIR

Wizjonerka, pasjonatka i profesjonalistka z ponad 25-letnim doświadczeniem w pracy z globalnymi organizacjami i start-upami, w tym z Doliny Krzemowej. Członek międzynarodowych zespołów realizujących światowe programy np. Microsoft for nonprofits, Google for nonprofits oraz lokalnych innowacyjnych projektów technologicznych. Pracując jako European and Global HR wspierała zróżnicowane, międzynarodowe, wirtualne zespoły z kilku krajów Europy, Azji oraz USA.

Posiada wieloletnią praktykę lidera innowacyjności odpowiadającego za kreowanie i wdrażanie strategii w obszarze budowania kapitału ludzkiego oraz przeprowadzania organizacji przez procesy zmian. Certyfikowany Coach ICC, Coach metodologii Design Thinking, praktyk FRIS, KANBAN. Zafascynowana technologią i jej wpływem na świat, człowieka i środowisko pracy.

W KIR pracuje od 2017 r., gdzie odpowiada za rozwój pracowników, budowę kreatywnego środowiska pracy oraz za działania z zakresu komunikacji wewnętrznej i budowania marki pracodawcy. Swoje pasje realizuje też jako Prezeska Fundacji Cyberium. Ostatnio zaangażowana w innowacyjny w skali światowej projekt Blockchain Sandbox.